Cloudy...
Hakkımızda
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Juzk Solutions, 2019 yılı Eylül ayı içerisinde Tayfun Taşkın tarafından kurulmuştur. Başta SEO olmak üzere Wordpress, Sosyal Medya ve Manuel Spam gibi sektörün ihtiyaçlarını karşılayan Juzk Solutions, oldukça uzun bir süredir sektör içerisinde başarılı çalışmalar yürütmektedir.

Şirket kurulumu yeni olsa da Juzk Solutions Freelancer olarak uzun yıllardır dijital alanda yer almaktadır. Özellikle birçok webmaster platformunda yer alan Tayfun Taşkın, bugüne kadar 500+ müşteri ile çalışmıştır. Altyapı ve otomasyon sistemlerini tamamen sıfırdan oluşturan şirketimiz, uluslararası pazar içerisinde de etkinlik göstermektedir.

Juzk Solutions, bir internet adresinin ihtiyaç duyduğu her alanda hizmetler sunmaktadır. Bilişim Teknolojileri alanında Dijital hizmetler sunan şirketimiz hiçbir kurum ve kuruluştan maddi, manevi yatırım ve teşvik almamıştır. Biraz önce de belirttiğimiz üzere Bilişim Teknolojileri ve siber güvenlik alanında uzmanlıklar kazanan ekibimiz, yaşanılan sorunlara nokta atışı çözümler üretmektedir.

Juzk Solutions üzerinden hizmet almadan önce Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi ve Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi belgelerini okumanızı öneririz. Bu sözleşmeler hem müşteri olarak sizi hem de bizleri yasal olarak koruma altına almaktadır.

Profesyonel Destek

Juzk Solutions üzerinden herhangi bir hizmet alan kişiler, istediği çözüm önerisini profesyonel bir şekilde alabilirler. Hizmetlerimiz kategorisi içerisinde yer alan tüm ürünlerimizin arkasında duruyor, herhangi bir sorun ya da sıkıntı olması durumunda 24 saat destek sunuyoruz. Her müşteri, destek bölümü üzerinden günün herhangi bir saatinde talep göndererek istek ve taleplerini dile getirebilir.

Uygun Fiyat

Juzk Solutions, vermiş olduğu tüm hizmetlerini piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak ücretlendirmiştir. Maksimum kalitede hizmet veren şirketimiz, her bireyin bu tarz hizmetlerden faydalanabilmesi için uygun fiyat politikasına geçmiştir. Kaliteli, sorunsuz ve destek dolu hizmetlere her zaman uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Juzk Solutions içerisinde yer alan tüm hizmetler tamamen uzman kadromuz tarafından hayata geçirilmektedir. Almış olduğumuz siparişleri kesinlikle taşeron ya da 3. şahıslara devretmiyor. Bütünü ile başından sona kontrol altında olan işlemler müşterilerimize sorunsuz olarak teslim ediliyor.


Powered by WISECP